Nasz zespół posiada doświadczenie w obsłudze wspólnot mieszkaniowych oraz przedsiębiorstw reprezentujących różne branże, działających na terenie całej Polski.

Wspólnota Mieszkaniowa Kilińskiego 91B

Inwestycja realizowana jest w Mielcu przy ulicy Kilińskiego 91.
Obejmuje ona 2 budynki zabudowy wielorodzinnej oraz zabudowę szeregową
składającą się obecnie z 4 segmentów.

Zarządowi Wspólnoty i mieszkańcom dziękujemy za zainteresowanie naszą
ofertą.

Wspólnota Mieszkaniowa Zygmuntowska 5K w Mielcu

Inwestycja „Apartamenty Zygmuntowska” realizowana jest w Mielcu przy Zygmuntowskiej 5. Obejmująca ona 4 kameralne budynki posiadające od 16 do 32 apartamentów. Inwestycja została podzielona na 4 etapy, a mieszkańcy pierwszego z oddanych właśnie budynków postanowili powierzyć administrowanie budynkiem właśnie naszej firmie. Jest nam niezmiernie miło, że proces zakładania nowej Wspólnoty przypadł BCS Sp. z o.o.

Dołożymy wszelkich starań by spełnić Państwa oczekiwania.

Wspólnota Mieszkaniowa
ul. Wojska Polskiego 20
Kazuń Nowy

Budynek Wspólnoty Mieszkaniowej istnieje od 1936 roku. Początkowo Wspólnota administrowana była przez Wojskową Agencję Mieszkaniową, a następie z różnym skutkiem przez firmy administrujące.

Od 1 lipca 2015 Wspólnotą Administruje BCS Sp. z o.o. Cieszymy się, że możemy świadczyć dla Państwa nasze usługi.

Wspólnota Mieszkaniowa “Dąbrówki 15” w Mielcu
ul. Dąbrówki 15 w Mielcu

Kolejna Wspólnota Mieszkaniowa w Mielcu zdecydowała się na administrowanie swoim budynkiem.

Cieszymy się, że możemy dla Państwa przeprowadzić kompleksowy proces rejestracji Wspólnoty oraz zapewnić sprawne działanie serwisów, konserwatorów oraz dostęp do niezbędnych mediów.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wspólnota Mieszkaniowa “Wspólna Chata”
ul. Biernackiego 5 w Mielcu

Miło nam poinformować, że z dniem 01.01.2015 do grona naszych klientów dołączyła Wspólnota Mieszkaniowa “Wspólna Chata” przy ul. Biernackiego 5 w Mielcu.

Naszym nowym klientom życzymy owocnej Współpracy i zadowolenia z naszych usług.

 

Wspólnota Mieszkaniowa “Wspólna Sprawa”
ul.Biernackiego 7 w Mielcu

Miło nam poinformować, że z dniem 01.01.2015 do grona naszych klientów dołączyła Wspólnota Mieszkaniowa “Wspólna sprawa” przy ul. Biernackiego 7 w Mielcu.

Naszym nowym klientom życzymy owocnej Współpracy i zadowolenia z naszych usług.

 

Wspólnota Mieszkaniowa Pieńkowskiego 5
w Warszawie

Przełomem dla Wspólnoty przy ul. Pieńkowskiego 5 było objęcie jej w administrowanie przez naszą firmę. Nastąpiło to z początkiem lutego 2011 roku. Bezzwłocznie przystąpiliśmy do analizowania kondycji technicznej Budynku i sytuacji finansowej Wspólnoty. Efektem ww. analizy było przedłożenie Zarządowi szerokiego planu działań i przedsięwzięć … Czytaj dalej

 

Do tej pory mieliśmy i mamy przyjemność pracować m.in. dla:

 Księgowość, kadry i płace:

– e-point SA w Warszawie
– PoV Sp. z .o.o. w Warszawie
– Warsaw Truck Center Sp. z o.o. we Wrocławiu i Rybniku
– TB TTS Truck & Trailer Services w Wolicy
– Light Way Group Sp. z o.o.
– Stowarzyszenie Osiedle … Czytaj dalej

e-point SA
w Warszawie

Od 2010 prowadzimy dla firmy e-point pełny outsourcing rachuby płac. Z powodzeniem wspieramy ją przy obsłudze kadrowej, oraz obsługujemy w zakresie kontaktów z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Point of View Sp. z o.o.
w Warszawie

Współpraca od 2009 roku.
BCS prowadzi pełną księgowości i rachubę płac. Zapewniamy również bieżącą obsługę relacji udziałowcy-spółka (zgromadzenia wspólników, rejestracja w KRS, itp.).

Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków Oddział w Lublinie

Usługi świadczone na rzecz firmy wyspecjalizowanej w realizacji kompleksowych i interdyscyplinarnych prac przy konserwacji dzieł sztuki i remontach budynków historycznych obejmują realizację kompleksowej obsługi prawnej. Szczegóły współpracy chronione są tajemnicą umowy.

Zarząd Główny Polskiego Związku Głuchych

Usługi świadczone na rzecz władz stowarzyszenia pożytku publicznego objęły przeprowadzenie kontroli ksiąg rachunkowych za lata 2005-06 oraz opracowanie raportu przedstawiającego stan faktyczny, a także rekomendacje na przyszłość w zakresie systemu urządzeń księgowych i kontroli nad majątkiem PZG. Obecnie przedmiotem umowy jest współpraca w dziedzinie windykacji.