O nas

 

Działamy na rynku od 1998 roku. Wyróżnia nas indywidualne podejście oraz chęć budowania długookresowych relacji z każdym Klientem.
To właśnie zadowoleni z naszych usług Klienci najczęściej sami rekomendują je własnym partnerom biznesowym
, zwracając uwagę na terminowość, rzetelność i skuteczność naszych działań.

Kwalifikacje członków zespołu, edukacja oraz doświadczenie rynkowe, to najważniejsza rękojmia wysokiej jakości świadczonych przez nas usług:

W ramach współpracy przy projektach z zakresu szeroko rozumianego wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem do Waszej dyspozycji pozostają absolwenci oraz pracownicy naukowi tak znanych i prestiżowych uczelni jak Szkoła Główna Handlowa (w tym Canadian Executive MBA), Uniwersytet Warszawski, czy Wyższa Szkoła Ekonomiczna. Nasi specjaliści posiadają lub zdobywają uprawnienia biegłego rewidenta, dysponują licencją Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, oraz licencją zarządcy nieruchomości, uczestniczą również w kursach
i szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Nasi specjaliści legitymują się wieloletnim doświadczeniem
w pracy w administrowaniu/zarządzaniu Wspólnotami Mieszkaniowymi oraz obiektami komercyjnymi oraz na kierowniczych stanowiskach w spółkach akcyjnych, firmach audytorskich, biurach rachunkowych, kancelariach prawnych i administracji państwowej.

Dzięki sieci naszych partnerów, posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, gwarantując zarazem szeroki i elastyczny zakres usług w optymalnej dla Państwa potrzeb konfiguracji: